Opole - Salon Jubilerski

DH Jubiler_Pracownia Złotnicza Opole, Augustyna Kośnego 4

Informacje o firmie:

 • Telefon: 530 276 463
 • Strona internetowa: https://dhjubiler.pl/
 • Adres: Augustyna Kośnego 4, 45-056 Opole, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 09:30–16:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–12:30
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Wspaniałe miejsce! Moja odnowiona biżuteria odzyskała nowy blask! Polecam miejsce, genialni złotnicy, Pani Ewa cudowna osoba, pierwszy raz spotkałam tak otwartą i przemiłą Panią, która tak się zna na swojej robocie!
Polecam z całego serca! Wielokrotnie korzystałyśmy z mamą z usług złotniczych i jubilerskich, i z pewnością jeszcze wrócimy . Przemiła i profesjonalna obsługa. Posiadamy 3 złotych pary kolczyków (dwie wykonane na specjalne zamówienie), pierścionek, który jest absolutnie niepowtarzalny. Poprosiłyśmy o nową oprawę pierścionka po babci. Wykonanie przerosło nasze oczekiwania. Ostatnią realizacją były obrączki ślubne według indywidualnego projektu.
Żeby wszystkie doświadczenia związane z przygotowaniami do ślubu przebiegały tak bezstresowo i przyjemnie! 🙂 Podczas każdej wizyty mogliśmy liczyć na cenne rady i przyjazną obsługę. Przy odbiorze obrączek byliśmy zachwyceni – są jeszcze piękniejsze niż się spodziewaliśmy. Bardzo dziękujemy!
Polecam serdecznie, fachowa i bardzo sympatyczna obsługa. Dobre doradztwo. Wykonują biżuterię na zamówienie według indywidualnego projektu. Córka przeszczęśliwa, nie ściąga pierścionka z palca.
Obrączki wyglądają pięknie, szybka i dokładną robota . Bardzo polecam. 🙂

Jak dojechać?

DH Jubiler_Pracownia Złotnicza Opole, Augustyna Kośnego 4

Oto opis firmy wykonany w HTML:

Informacje ogólne

Firma DH Jubiler to ceniony salon jubilerski, który oferuje szeroki asortyment biżuterii oraz usługi związane z złotnictwem. Znajduje się przy ulicy Augustyna Kośnego 4 w Opolu. Klienci chwalą sobie profesjonalną obsługę i wysoką jakość wykonywanych prac. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia indywidualnych projektów biżuterii, co przyciąga klientów z różnych zakątków Polski. Firma jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–17:00 oraz w soboty od 10:00 do 12:30.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów jednoznacznie wskazują na wysoką jakość usług i profesjonalizm personelu firmy DH Jubiler. Klienci chwalą sobie indywidualne podejście do klienta, wysoką jakość wykonywanej biżuterii oraz profesjonalną i przyjazną obsługę. Wiele pozytywnych opinii otrzymanych od zadowolonych klientów potwierdza reputację firmy jako miejsca oferującego wyjątkowe i nietuzinkowe rozwiązania w dziedzinie jubilerstwa i złotnictwa.

Lokalizacja

Salon jubilerski DH Jubiler zlokalizowany jest przy ulicy Augustyna Kośnego 4 w atrakcyjnej okolicy Opola. Ulica ta jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta, co ułatwia klientom dotarcie do salonu. W pobliżu znajdują się również inne punkty usługowe oraz sklepy, co sprawia, że lokalizacja firmy jest dogodna dla klientów.

Kontakt

Aby skontaktować się z firmą DH Jubiler, można dzwonić pod numer telefonu 530 276 463 lub odwiedzić ich stronę internetową: https://dhjubiler.pl/. Ponadto, zachęcamy do osobistych odwiedzin w siedzibie firmy przy adresie: Augustyna Kośnego 4, 45-056 Opole, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.