Salon Jubilerski - Toruń

Dahm Wojciech i Marian. Zakład jubilerski Toruń, Mostowa 24

Informacje o firmie:

 • Telefon: 56 622 68 05
 • Strona internetowa: http://www.jubiler-torun.pl/
 • Adres: Mostowa 24, 87-100 Toruń, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam. Wykonano tam dla mnie dwie naprawy, z których jestem zadowolona. W przypadku naprawy pierścionka zaręczynowego uczciwie ostrzeżono mnie, że barwa w opracowywanym miejscu może ulec nieznacznej zmianie. Ceny moim zdaniem normalne. Zlecenia wykonane terminowo.
Skuszona świetnymi opiniami udałam się tam powiększyć pierścionek. Sprawa chyba Panów przerosła ponieważ powiększenie będzie na moje ryzyko (krzyczała to kartka na witrynie i zostałam o tym poinformowana), trzeba ciąć i dokładać złoto, potrwa to jakiś czas plus oczywiście będzie to kosztowało… Zawiedziona udałam się przypadkowo, nie znając miasta na drugą stronę ulicy gdzie zostałam obsłużona od ręki, pierścionek został powiększony na miejscu i nie poniosłam wygórowanych kosztów a co najważniejsze bez ryzyka że zostanie uszkodzony. Więc jednak można
Po poleceniu przez koleżankę udałam sie do tego złotnika. Oddałam wisiorek do zlutowania po raz drugi, ponieważ poraz pierwszy wszystko było super i usługa nie była droga. Niestety po raz drugi już tak nie było.. ponieważ zgubiono elementy wisiorka dodatkowo obsługa była zupełnie inna niż za pierwszym razem. Nie polecam!
Jestem bardzo nie zadowolona z zakupu u pana złotnika ,grawer pomylił datę dwukrotnie po czym żądał pieniędzy za swój błąd w kwocie 50 zł .Czyli zapłaciłam za błąd pana właściciela ,czyste złodziejstwo!!! Pan się nie potrafi przyznać do swojego błędu Szerokim łukiem omijać .NIE POLECAM
Bardzo profesjonalna i miła obsługa, dbałość o klienta w 100%. Polecam . Piękna biżuteria.

Jak dojechać?

Dahm Wojciech i Marian. Zakład jubilerski Toruń, Mostowa 24

Informacje ogólne:

Firma „Dahm Wojciech i Marian. Zakład jubilerski” to miejsce, gdzie można liczyć na profesjonalną obsługę oraz wysokiej jakości produkty jubilerskie. Zlokalizowana przy ulicy Mostowej 24 w Toruniu, oferuje bogaty asortyment biżuterii i usług jubilerskich. Klienci chwalą sobie terminowość wykonywanych zleceń oraz miłą atmosferę w salonie. Codzienne godziny otwarcia umożliwiają dogodne odwiedziny, a dodatkowo istnieje możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem 56 622 68 05 lub odwiedzenia strony internetowej www.jubiler-torun.pl.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają różne opinie na temat firmy. Jednak mostwa negatywne komentarze dotyczą droższych wizyt, gdzie klientom wydaje się, że usługi były zbyt kosztowne lub nie spełniły ich oczekiwań. Z drugiej strony, wiele osób chwali profesjonalizm obsługi oraz jakość biżuterii oferowanej przez zakład jubilerski. Należy wziąć to pod uwagę, wybierając się do tej firmy.

Lokalizacja:

Salon jubilerski znajduje się przy ulicy Mostowej 24 w Toruniu. To historyczna okolica z wieloma ciekawymi miejscami do odwiedzenia. Bliskość rzeki, zabytkowych kamienic i urokliwych uliczek sprawia, że odwiedzając ten zakład jubilerski, można także poznać uroki tego niezwykłego miasta.

Kontakt:

Zachęcamy do odwiedzenia salonu „Dahm Wojciech i Marian. Zakład jubilerski” przy ulicy Mostowej 24 w Toruniu. Można również skontaktować się telefonicznie pod numerem 56 622 68 05 lub odwiedzić stronę internetową www.jubiler-torun.pl w celu uzyskania dodatkowych informacji.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.