Gdynia - Salon Jubilerski

COOL Świętojańska Gdynia, Świętojańska 100

Informacje o firmie:

 • Telefon: 58 351 25 55
 • Strona internetowa: https://allegro.pl/uzytkownik/Allecoolombard1
 • Adres: Świętojańska 100, 81-388 Gdynia, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 08:00–21:00
  • wtorek: 08:00–21:00
  • środa: 08:00–21:00
  • czwartek: 08:00–21:00
  • piątek: 08:00–21:00
  • sobota: 08:00–21:00
  • niedziela: 08:00–21:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Kilka razy dzwoniłem, chłop zawsze odbiera jakiś obrażony. Zastawiłem PS4, które chodziło bez zarzutów, po odebraniu wrzuca mnie cały czas w safe mode. Właściciel umywa ręce. Nie polecam
Bardzo fajna obsługa. Bardzo uczciwi ludzie. Polecam.
Profesjonalna obsług i bardzo miła Pani
Tragedia w obsłudze i kulturze ludzkiej. W celu roztrzygniecia zakładu ze znajomym przebrałem się w ciuchy robotnika i poszedłem do tut. lombardu zobaczyć czy faktycznie takie pkt. żerują na ludzkiej krzywdzie w dobie pandemii. Za art. Pozorów posluzyl nowy tel kom oppo reno 4 z. wartość 1200-1500 PLN. Za lada zasiada gbur z nadwagą który na wstępie szuka dziury w całym żeby tylko okrasc przybyłego klienta. A to pyłku na telefonie no sorry nie tej szmatki użyliśmy do wyczyszczenia śladów po palcach to za chwilę ceny z kosmosu. Pod zastaw zaoferował 350pln argumentując iż na allegro taki model wystawiony jest za trochę ponad 800pln. Przy prośbie wskazania takowego ogłoszenia facet chyba poczuł się urażony słysząc że nie mogę znaleźć takiej aukcji ponieważ w w/w cenie jest oppo reno 3. Reakcja natychmiastowa że skończył rozmowę i nawet za 50pln nie weźmie ode mnie przedmiotu. Mało na domiar tego zaczął wykrzykiwać że nie on potrzebuje pieniędzy bo ma tylko ja. Zachowanie Boga życia i śmierci jakby łaskę robił komukolwiek że tam jest. Pokazując mu 1000pln i mówiąc że nikt nie chce jego pieniążków oraz mówiąc że wystawie opinie odnośnie tego pkt parsknął i oznajmił ze dobrze bo to reklama. Tak więc skoro reklama to sami zdecydujcie czy hieny powinny zarabiać na ludzkiej krzywdzie w tych czasach gdzie niektórym ludziom poważnie ciężko z powodu obecnej sytuacji. Pozdrawiam jako lokalny przewodnik
Naprawdę dobry lombard. Idzie się dogadać, obsługa jest rzeczowa i uprzejma, godna zaufania. Ceny w porządku. Polecam!

Jak dojechać?

COOL Świętojańska Gdynia, Świętojańska 100

Informacje ogólne

Firma COOL to renomowany salon jubilerski zlokalizowany przy ul. Świętojańskiej 100 w Gdyni. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment biżuterii oraz możliwość zastawienia wartościowych przedmiotów. Obsługa jest profesjonalna, a lokalizacja zapewnia łatwy dostęp dla klientów. Godziny otwarcia pozwalają na odwiedzenie salonu w dogodnym dla klienta czasie. Wysokość cen jest uzależniona od wartości zastawianego przedmiotu.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają zróżnicowane opinie na temat firmy COOL. Część z nich chwali profesjonalną obsługę oraz uczciwość pracowników, podczas gdy inni wyrażają niezadowolenie z powodu braku zrozumienia i niemiłej atmosfery. Mimo różnic w opinii, wartość lokalnego przewodnika i opinie o uczciwości obsługi mogą wpłynąć na ostateczny wybór klienta.

Lokalizacja

Salon COOL mieści się w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Gdyni. Okolica w pobliżu adresu firmy oferuje liczne możliwości spędzenia czasu oraz jest łatwo dostępna komunikacyjnie. Klienci mogą skorzystać z licznych restauracji, sklepów oraz innych punktów usługowych w okolicy, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim może być połączona z innymi atrakcjami turystycznymi.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą COOL poprzez numer telefonu 58 351 25 55 lub odwiedzenie strony internetowej https://allegro.pl/uzytkownik/Allecoolombard1. Osobiste odwiedziny są również mile widziane – zapraszamy do odwiedzenia salonu jubilerskiego COOL znajdującego się przy ul. Świętojańskiej 100 w Gdyni.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.