Bydgoszcz - Salon Jubilerski

Coinsnet – skup monet Bydgoszcz Bydgoszcz, Stary Port 7

Informacje o firmie:

 • Telefon: 797 839 519
 • Strona internetowa: http://monetybydgoszcz.com.pl/
 • Adres: Stary Port 7, 85-068 Bydgoszcz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–16:00
  • wtorek: 09:00–16:00
  • środa: 09:00–16:00
  • czwartek: 09:00–16:00
  • piątek: 09:00–16:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Zdecydowanie najlepszy sklep w Bydgoszczy, rozpoznawalne i pospolite złote monety sprzedałem w bardzo wysokich cenach, porównując dostępne ceny skupu w internecie. Rzadkie monety przekazałem na aukcję internetowe, otrzymując sporą zaliczkę na poczet przyszłego rozliczenia. GORĄCO POLECAM i z pewnością nie raz jeszcze skorzystam z usług tej firmy 🙂
Sprawnie i profesjonalnie. Sklep dla Numizmatyków i pasjonatów. Natomiast Januszy biznesu co z jedną monetką chodzą po wszystkich okolicznych jubilerach .. zniechęcam. Zawsze będziecie niezadowoleni.
Przedziwne zwyczaje, pan właściciel uniemożliwił mi wzięcie udziału w zorganizowanej przez siebie aukcji z powodu….tego iż na innej aukcji wykryłem fałszerstwo i dopominałem się o zwrot pieniędzy. Mentalność handlarza złotymi Rolexami na bazarze przy wschodniej granicy. Cóż- jaki Dom Aukcyjny hehehe takie obyczaje.. Dla zainteresowanych zamieszczam zdjęcie taniego falsa jaki Rzeszowski Dom Aukcyjny sprzedał mi jako oryginał i z powodu, że to ujawniłem wystawił mi wilczy bilet. Zupełnie jak w piaskownicy!
Od lat jestem klientem tej Firmy i gorąco ją polecam. Fachowo, uczciwie, dyskretnie i szybko kupuję i sprzedaję numizmaty oraz bulion inwestycyjny.
Całkowice matowa, lekko porowata moneta, to wg właściciela stan 2+/2. Proszę porównać jak moneta wyglądała na foto aukcyjnym (aukcja nr 13/ poz. 553), a jak wygląda na mojej fotce, czyli jak niżej. Cóż za przypadek, że właścicielowi monetka wyszła tak ładnie na aukcyjnym foto w zestawieniu z ponoć stanem 2+/2, a na żywo to matowe, ciemne, porowate coś. No kto by pomyślał. No comment.

Jak dojechać?

Coinsnet - skup monet Bydgoszcz Bydgoszcz, Stary Port 7

Informacje ogólne:

Firma Coinsnet jest znanym salonem jubilerskim specjalizującym się w skupie i sprzedaży unikatowych i wartościowych monet. Zespół profesjonalistów służy pomocą klientom, oferując szeroki asortyment oraz fachową obsługę. Salon zlokalizowany jest przy Starym Porcie 7 w Bydgoszczy, co stanowi dogodną lokalizację dla miłośników numizmatyki oraz inwestorów. Godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb klientów, zapewniając wygodne odwiedziny w salonie.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają uznanie dla profesjonalizmu i uczciwości firmy Coinsnet. Zdecydowanie polecają sklep jako miejsce, gdzie można sprawnie dokonywać transakcji numizmatycznych, zarówno sprzedaży, jak i zakupu. Wspominają o wysokiej jakości obsługi oraz szerokim asortymencie. Mimo pojedynczych negatywnych opinii, większość klientów jest zadowolona z oferowanych usług i planuje skorzystać ponownie z propozycji salonu jubilerskiego Coinsnet.

Lokalizacja:

Salon jubilerski Coinsnet mieści się w malowniczej okolicy Starego Portu w Bydgoszczy. Położony w historycznym centrum miasta, zachęca do odwiedzin nie tylko pasjonatów numizmatyki, ale również wszystkich osób ceniących wyjątkowe miejsca o bogatej historii. W pobliżu znajdują się atrakcyjne restauracje oraz punkty handlowe, co sprawia, że wizyta w salonie jubilerskim staje się doskonałą okazją do poznania uroku tego miejsca.

Kontakt:

W celu uzyskania dodatkowych informacji i umówienia się na wizytę, zachęcamy do kontaktu z salonem jubilerskim Coinsnet pod numerem telefonu 797 839 519 lub poprzez odwiedzenie strony internetowej http://monetybydgoszcz.com.pl/. Adres salonu to: Stary Port 7, 85-068 Bydgoszcz, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.