Salon Jubilerski - Wałbrzych

Brylant s.c. Wałbrzych, Juliusza Słowackiego 6

Informacje o firmie:

 • Telefon: 74 842 51 24
 • Strona internetowa: https://brylant.net/
 • Adres: Juliusza Słowackiego 6, 58-300 Wałbrzych, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: 09:00–17:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–17:00
  • piątek: 09:00–17:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Jestem stałym klientem tego sklepu . Niezmiennie jestem zachwycona profesjonalnaą , cierpliwą i miłą obsługą. Obie Panie są zawsze uśmiechnięte, życzliwe , cierpliwie i doskonale znają asortyment. Potrafią doradzić i dostosować pokazywaną ofertę do potrzeb , możliwości i indywidualnych preferencji. Jestem zawsze mile zaskakoczona jak w ciekawy sposób opowiadają o nowych trendach w tej branży . Mój,,plan,, na grudzień to komplet z żywicy jestem nim zachwycona Polecam z całego serca zarówno sklep jak i przemiłe ekspedientki
Jubiler to jakaś kpina. Prosząc o obrączki o szerokości 6mm pani cały czas nawiązywała do ceny ,że są drogie bo około 6tyś. Bardzo niemiła. Chcąc znaleźć coś u tego jubilera to trzeba Teslą podjechać chyba i w sukni od Armaniego wtedy oczka się zaświecą ,że bogaty klient no i powinna być wywieszka. SZANUJEMY TYLKO BOGATYCH KLIENTÓW Ps. Obrączki zostały zakupione za troszkę więcej niż 6 tyś u bardzo miłego jubilera. Ale jaka obsługa taka sprzedaż . Na pewno była by większą gdyby nie traktowanie ludzi z góry i uśmiech na twarzy sprzedającej pani. Straciliście następnego klienta. Dodatkowo dzisiaj znajoma opowiedziała sytuację ,że dała łańcuszek do lutowania i wrócił w pięciu częściach. Nikt nie poinformował o fakcie a dali w woreczku. Po powrocie dopiero pan się przyznał ,że rozpadł się po czyszczeniu ale nie podejmie się naprawy bo nie wie dlaczego tak się stało.
Niemiła obsługa pani brunetka ,skutecznie zniechęciła mnie do zakupu obrączek. Nie miła aparycja, ciągle pląsy, że niby mnie nie stać na obrączki za 6 tys. Ciągle mówiła o cenie, kiedy mi zalezalo na odpowiednim wykonaniu,może mi byłam odpowiednio ubrana i pani pomyślała ,że mnie nie stać na takie obrączki,takie odniosłam wrażenie. Do pani że sklepu,więcej uśmiechu i szacunku do klienta.
Najlepszy Sklep Jubilerski w okolicy, wybór biżuterii ogromny. Raj dla nas – Kobiet 🙂 Serdecznie dziękuje przesympatycznej Pani w krótkich blond włosach za pomoc w wybraniu tego cudeńka 🙂 Do zobaczenia, niebawem 🙂
Najgorszy jubiler u jakiego byłam. Nie miła obsługa i oczywiście „naprawa” biżuterii to zniszczenie jej jeszcze bardziej. Bardzo widoczne „poprawki” pościerane zdobienia itp. Bardzo nie polecam.

Jak dojechać?

Brylant s.c. Wałbrzych, Juliusza Słowackiego 6

Informacje ogólne

Firma „Brylant s.c.” to renomowany salon jubilerski zlokalizowany pod adresem Juliusza Słowackiego 6, 58-300 Wałbrzych, Polska. Oferuje bogaty i zróżnicowany asortyment biżuterii. Klienci chwalą obsługę, która jest profesjonalna, cierpliwa i przyjazna. Salon jest otwarty od wtorku do soboty, z możliwością kontaktu telefonicznego pod numerem 74 842 51 24 lub odwiedzenia strony internetowej https://brylant.net/.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają różne opinie na temat firmy „Brylant s.c.”. Jedni chwalą profesjonalną obsługę, bogaty wybór biżuterii oraz przyjazną atmosferę w salonie. Inni jednak narzekają na brak uprzejmości personelu oraz jakość usług. Ogólnie rzecz biorąc, firma wydaje się być miejscem zróżnicowanym pod względem opinii klientów.

Lokalizacja

Salon „Brylant s.c.” znajduje się w centrum Wałbrzycha, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla klientów. Okolica jest pełna atrakcji i udogodnień, co sprzyja komfortowym zakupom w salonie jubilerskim.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą „Brylant s.c.”, możesz zadzwonić pod numer 74 842 51 24, odwiedzić ich stronę internetową https://brylant.net/ lub osobiście odwiedzić salon pod adresem Juliusza Słowackiego 6, 58-300 Wałbrzych, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.