Kutno - Salon Jubilerski

Briju Kutno, Galeria Różana

Informacje o firmie:

 • Telefon: 691 960 619
 • Strona internetowa: https://www.briju.pl/kutno
 • Adres: Galeria Różana, Tadeusza Kościuszki 73, 99-300 Kutno, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Przyznam, ze z czystym sumieniem mogę polecić salon w Kutnie Galeria Różana . Jest wiele aspektów które maja wpływ na moja opinie, ale co istotne to fakt, ze obsługa jest na bardzo dobrym poziomie. Nie wkraczam w temat procedur i reklamacji bo na to zwykły pracownik nie ma wpływu, ale nie znam salonu który tak pozytywnie działa tam chce się wracać. Dziękuje za obsługę i bede do Państwa wracał.
Briju to najlepszy salon z biżuterią w całym Kutnie, który swym przebogatym asortymentem jest w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane gusta klientów. Obsługa bardzo miła, uprzejma i życzliwa stara się najlepiej jak może pomóc klientowi, a zwłaszcza pani Agnieszka, która swym promienistym uśmiechem, wytworną urodą i aksamitnym głosem sprawia, że człowiek czuje się tam wyjątkowy. Osobiście mam ogromną ochotę wracać tam za każdym razem kiedy tylko jestem w Kutnie, gorąco polecam i zachęcam do odwiedzenia salonu Briju.
Polecam serdecznie zakupy w salonie Briju. Obsługa na najwyższym poziomie, fachowe doradztwo i uśmiech pracowników sprawia, że chce się tam wracać . Dziękuje za miłą obsługę
Gorąco polecam . Panie zawsze uśmiechnięte i służą pomocą. Świetnie doradzą , są bardzo zaangażowane, jednak nie nachalne . Nie da się wyjść z pustymi rękoma i bez uśmiechu na twarzy
Bardzo miła obsługa! Wszystkie Panie uśmiechnięte, służą pomocą i świetnie potrafią doradzić. Jak ktoś szuka sklepu z biżuterią w Kutnie, to tylko Briju!

Jak dojechać?

Briju Kutno, Galeria Różana

Informacje ogólne:

Briju to ceniony salon jubilerski znajdujący się w Galerii Różana w Kutnie. Oferta sklepu obejmuje bogaty asortyment biżuterii, który zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta klientów. Obsługa wyróżnia się miłą atmosferą i profesjonalnym doradztwem, co sprawia, że każda wizyta jest wyjątkowym doświadczeniem.

Podsumowanie opinii:

Klienci opisują Briju jako najlepszy salon jubilerski w Kutnie, podkreślając bogaty asortyment biżuterii oraz doskonałą obsługę. Pozytywne opinie podkreślają również miłą atmosferę sklepu oraz zaangażowanie i profesjonalizm personelu.

Lokalizacja:

Briju mieści się w Galerii Różana, co sprawia, że klientom jest łatwo dotrzeć na miejsce. Okolica w pobliżu sklepu oferuje również inne atrakcje i punkty handlowo-usługowe, co czyni miejsce nie tylko idealnym na zakupy, ale także na spędzenie czasu w miłym otoczeniu.

Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 691 960 619 lub odwiedzenia naszej strony internetowej www.briju.pl/kutno. Serdecznie zapraszamy również osobiście do naszego salonu jubilerskiego znajdującego się w Galerii Różana, na adres: Tadeusza Kościuszki 73, 99-300 Kutno, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.