Rzeszów - Salon Jubilerski

BM Pracownia Złotnicza i sklep Rzeszów, Jagiellońska 5

Informacje o firmie:

 • Telefon: 17 852 98 64
 • Strona internetowa: https://bm.rzeszow.pl/
 • Adres: Jagiellońska 5, 35-025 Rzeszów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–15:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Najlepsza pracownia złotnicza na Podkarpaciu! Kolejny raz jestem bardzo zadowolona z usługi. Na raz kilka przedmiotów do przeróbek, naprawy. Wyszło jak zawsze idealnie. Dodatkowo przemiła obsługa i fachowe doradztwo. Bardzo dziękuję i z czystym sumieniem polecam!
Polecam, świetny jubiler z pięknymi wyrobami w atrakcyjnych cenach. Pierścionki zaręczynowe jakie mają do zaoferowania świetnie wyglądają. Zaręczyny dzięki temu pierścionkowi wyszły idealnie. Moja narzeczona jest zachwycona. Na wszystkie wyroby dostaje się certyfikaty autentyczności. Zaletą jest także pierwsza korekta rozmiaru w cenie produktu, oraz wyrobienie karty lojalnościowej z rabatem na następne produkty. Polecam, 5 gwiazdek
Zdecydowanie nie polecam, obsługa klienta nieprofesjonalna i pozostawia wiele do życzenia. Straciliśmy tylko czas i pieniądze. Nie uwzględniono naszych oczekiwań odnośnie wykonania obrączek, w efekcie otrzymaliśmy produkt zupełnie nie taki jak oczekiwaliśmy bez możliwości poprawy. Obrączka wyglada jak gwint od śruby, nieestetycznie i fatalnie jako komplet.
Piękny pierścionek oraz przemiła obsługa
Ludzie którzy znają się na rzeczy i im się chce. Polecam.

Jak dojechać?

BM Pracownia Złotnicza i sklep Rzeszów, Jagiellońska 5

Informacje ogólne

Firma BM Pracownia Złotnicza i sklep jest znanym salonem jubilerskim z lokalizacją w Rzeszowie. Oferta firmy obejmuje piękne wyroby jubilerskie, w tym pierścionki zaręczynowe oraz inne ekskluzywne wyroby z prawdziwymi kamieniami szlachetnymi. Klienci chwalą sobie doskonałą jakość produktów oraz profesjonalną obsługę. Ponadto, firma znajduje się pod adresem Jagiellońska 5, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla osób z całego regionu. Niezależnie od potrzeb, klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i najwyższy poziom obsługi.

Podsumowanie opinii

Opinie klientów jasno wskazują na wysoką jakość wyrobów oraz profesjonalną obsługę świadczoną przez pracowników firmy BM. Klienci podkreślają piękno pierścionków zaręczynowych, atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Wysoka jakość usług sprawia, że firma cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, co potwierdzają liczne pozytywne opinie.

Lokalizacja

Firma znajduje się w urokliwej części Rzeszowa, w pobliżu centrum miasta. Okolica jest spokojna i przyjazna dla klientów odwiedzających salon. Jagiellońska 5 to doskonała lokalizacja dla wszystkich poszukujących ekskluzywnych wyrobów, a także dla osób chcących skorzystać z profesjonalnych usług jubilerskich.

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z firmą BM Pracownia Złotnicza i sklep, możesz skorzystać z numeru telefonu: 17 852 98 64 lub odwiedzić ich stronę internetową: https://bm.rzeszow.pl/. Dodatkowo, zapraszamy do osobistych odwiedzin pod adres: Jagiellońska 5, 35-025 Rzeszów, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.