Rzeszów - Salon Jubilerski

Biżuteria Rzeszów Rzeszów, al. Tadeusza Rejtana 69

Informacje o firmie:

 • Telefon: 17 864 21 38
 • Strona internetowa: https://bizuteriarzeszow.pl/
 • Adres: al. Tadeusza Rejtana 69, 35-326 Rzeszów, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–20:00
  • wtorek: 09:00–20:00
  • środa: 09:00–20:00
  • czwartek: 09:00–20:00
  • piątek: 09:00–20:00
  • sobota: 09:00–20:00
  • niedziela: 10:00–18:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

W dniu 3 czerwca wraz z narzeczonym zamówiliśmy obrączki ,czas oczekiwania 15 dni roboczych. Wczoraj tj. 22 czerwca wraz z przyjaciółką przechodząc obok jubilera postanowiłam zapytać czy może już są do odbioru. Pani , która mnie podjęła potraktowała mnie bardzo nieprofesjonalne. Z pretensją w głosie poinformowała , że mam czekać na telefon. Powtórzyłam, że jak najbardziej rozumiem to , byłam w pobliżu, więc zapytałam . Dodatkowo na koniec Pani przypomniała mi o czasie oczekiwania pokazując to na palcach jak do małego dziecka ,twierdząc, że 15 dni liczy się od momentu kiedy salon złożył zamówienie u złotnika, a nie my w salonie. Pani , która przyjmowała od nas zamówienie wykazała się pełnym profesjonalizmem, natomiast wczorajsza sytuacja pozostawia wiele do życzenia .
Biżuteria dobrej jakości, w przystepnej cenie i miła obsługa, natomiast bardzo długi czas zmiany rozmiaru obrączki (czekamy ponad 3 tygodnie i nadal niewiadomo kiedy będzie:/). Proponuję znaleźć miejsce gdzie zmieniają rozmiar na miejscu od ręki lub w kilka dni.
Polecam. Bardzo ciekawa biżuteria, częste dostawy nowych wzorów, ceny bardzo atrakcyjne. To mój już 4 lub 5 zakup w tym sklepie. Obsługa super, panie pomocne, zawsze mile i uprzejme. Nawet dzisiaj, jak dokonałam zakupu pod presją czasu, to nie było najmniejszego problemu, by sobie na spokojnie wymienić towar. Mój ulubiony sklep
Zawsze wysokiej jakości i piękna biżuteria. Obsługa klienta fenomenalna, Panie potrafią świetnie doradzić. Uwielbiam!
Bardzo miła obsługa, Pani mega pomocna ❤️

Jak dojechać?

Biżuteria Rzeszów Rzeszów, al. Tadeusza Rejtana 69

Oto przykładowy opis na stronę internetową w języku HTML:

Informacje ogólne

Firma Biżuteria Rzeszów oferuje szeroki wybór biżuterii wysokiej jakości, w tym obrączki, pierścienie, naszyjniki i wiele innych. Obsługa klienta jest bardzo profesjonalna, a ceny atrakcyjne. Znajduje się przy al. Tadeusza Rejtana 69, 35-326 Rzeszów, Polska. Godziny otwarcia są korzystne, umożliwiając odwiedzenie sklepu nawet po pracy lub w weekendy.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą biżuterię za jej jakość i atrakcyjne ceny. Obsługa jest opisywana jako miła i pomocna, co dodatkowo wpływa na pozytywne doświadczenia z zakupami. Pomimo pewnych zastrzeżeń co do czasu oczekiwania na niektóre zamówienia, ogólna opinia jest bardzo pozytywna.

Lokalizacja

Biżuteria Rzeszów znajduje się w dogodnej lokalizacji w Rzeszowie, niedaleko centrum miasta. Okolica oferuje łatwy dostęp do sklepów, restauracji i innych atrakcji, co sprawia, że wizyta w sklepie może stać się częścią udanego spaceru po okolicy.

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z firmą poprzez telefon pod numerem 17 864 21 38 lub odwiedzenie ich strony internetowej: https://bizuteriarzeszow.pl/. Jeśli jesteś w okolicy, serdecznie zapraszamy do osobistego odwiedzenia sklepu przy adresie al. Tadeusza Rejtana 69, 35-326 Rzeszów, Polska.

Mam nadzieję, że to spełnia Twoje oczekiwania. Czy mogę pomóc w czymś jeszcze?

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.