Nysa - Salon Jubilerski

BIJOU – Salon Jubilerski Nysa, Marszałka Józefa Piłsudskiego 11

Informacje o firmie:

Najnowsze opinie o firmie:

Nie polecam. Zakupione kolczyki dla dziecka okazały się uszkodzone i sprzedawca wmawia ze towar został uszkodzony przez nas mastomiat towar został zakupiony z wada, jeden kolczyk nie zamykał się, a drugi nie otwierał. Taraz jeden ciągle się odpina..sprzedawca..naprawia towar na miejscu ciekawa opcja, widać że sprzedawca robi tez za usługi serwisowe.
Najlepszy butik z biżuteria w jakim kiedykolwiek byłam. Asortyment pierwsza klasa. Przede wszystkim dla każdego i to najbardziej uwielbiam w tym sklepie, ze każdy tam znajdzie coś dla siebie. Zawsze są rabaty i przemiła obsługa już na zawsze zostaje stała klientka
Najlepszy i najpiękniejszy salon jubilerski. Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie , ogromny wybór w atrakcyjnych cenach. Jeżeli po biżuterię to tylko Bijou ! Polecam z całego serca !
Fantastyczna obsługa, przemiłe i zawsze chętnie doradzające Panie, zawsze z przyjemnością wracam do salonu 🙂 Różnorodny asortyment, każdy może znaleźć coś wyjątkowego dla siebie bądź najbliższych. Serdecznie polecam
Najlepszy salon jubilerski w jakim byłam. Profesjonalna obsługa, szeroki asortyment i konkurencyjne ceny! Najlepsze błyskotki zawsze w Bijou! Polecam

Jak dojechać?

BIJOU - Salon Jubilerski Nysa, Marszałka Józefa Piłsudskiego 11

Certainly, here’s the HTML code with the requested content:

Informacje ogólne

Bijou Salon Jubilerski to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór wyjątkowej biżuterii. Salon zapewnia profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny. Znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 11 w Nysie, Polska. Godziny otwarcia są bardzo wygodne, ponieważ salon czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00–20:00, a w niedzielę jest zamknięty. Bijou Salon Jubilerski zapewnia także możliwość zakupu online poprzez swoją stronę internetową.

Podsumowanie opinii

Klienci chwalą Bijou Salon Jubilerski za szeroki asortyment, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną i przemiłą obsługę. Sklepy doceniają unikalność biżuterii oraz możliwość znalezienia czegoś wyjątkowego dla siebie lub bliskich. Mimo pojedynczej negatywnej opinii, większość klientów poleca Bijou Salon Jubilerski z całego serca.

Lokalizacja

Salon Jubilerski Bijou jest usytuowany przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 11 w Nysie. Okolica jest łatwo dostępna, a bliskość sklepów, restauracji i innych atrakcji sprawia, że wizyta w salonie jest wygodna i przyjemna.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Bijou Salon Jubilerski poprzez numer telefonu: 794 795 075. Można również odwiedzić ich stronę internetową: Bijou Salon Jubilerski na Facebooku, lub osobiście odwiedzić salon przy podanym adresie: Marszałka Józefa Piłsudskiego 11, 48-303 Nysa, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.