Opole - Salon Jubilerski

AWEG – Salon Jubilerski Opole, Krakowska 4/6

Informacje o firmie:

 • Telefon: 77 453 96 27
 • Strona internetowa: https://aweg.pl/
 • Adres: Krakowska 4/6, 45-018 Opole, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Polecam salon Aweg – Krakowska ! Profesjonalna i pomocna obsługa, świetny złotnik. Pomogli nam wybrać rozmiar obrączek, szerokość, doradzili soczewkę. Wykonanie z powierzonego złota. Ich wzory i gotowe obrączki są piękne!! Na każdym etapie chętni do pomocy i bardzo życzliwi. Można wejść z psem. Dodatkowo kupiliśmy tam męski łańcuszek z krzyżykiem. Dla nas rewelacja !
Bardzo polecam salon jubilerski Jubiler Opole Aweg Krakowska. Duży wybór biżuterii z bursztynem-srebrnej i złotej. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, panie potrafią dobrze doradzić. Moją uwagę przykuły srebrne kolczyki z wystawy. Chciałam kupić jeden komplet, wyszłam z dwoma 🙂 Do salonu na pewno wrócę 🙂
Profesjonalna usługa czyszczenia biżuterii w ekspresowym tempie. Pierścionek zaręczynowy oddany w piątek po południu był gotowy do odebrania już w sobotę rano!
Serdecznie polecam salon na ul. Krakowskiej! Kupowałam złote kolczyki w prezencie dla mamy, przemiła Pani pomogła mi wybrać, poświęciła dużo czasu i uwagi!:) kolczyki się podobały, jedynie co to mama musiała wrócić do salonu, by dopytać jak się zapina kolczyki, ponieważ jeden jej ciągle się odczepiał i odskakiwał, a okazało się, że trzeba się nauczyć tej metody zapinania. Panie ekspedientki wytłumaczyły mamie i teraz nosi zadowolona codziennie!:) polecam gorąco
Bardzo miła i pomocna obsługa. Na miejscu jest możliwość naprawy biżuterii z krótkim czasem realizacji

Jak dojechać?

AWEG - Salon Jubilerski Opole, Krakowska 4/6

Informacje ogólne

Firma Aweg to profesjonalny salon jubilerski zlokalizowany na ulicy Krakowskiej 4/6 w Opolu. Oferuje szeroki wybór biżuterii, w tym obrączki, łańcuszki, pierścionki zaręczynowe oraz inne wyroby z wykorzystaniem złota, srebra i bursztynu. Obsługa jest znana z przyjaznego podejścia oraz profesjonalnych porad, a także szybkiego i skutecznego czyszczenia oraz naprawy biżuterii. Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–18:00, w soboty 10:00–14:00, a w niedzielę jest zamknięty. Klienci chwalą również możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepu oraz przyjazną atmosferę.

Podsumowanie opinii

Klienci wyrażają pozytywne opinie na temat salonu jubilerskiego Aweg. Pochwalają profesjonalizm obsługi, duży wybór biżuterii, szybkość realizacji usług (np. czyszczenie oraz naprawę) oraz znajomość materiałów wykorzystywanych do produkcji wyrobów jubilerskich. Dodatkowo, Klienci doceniają możliwość konsultacji z doświadczonym złotnikiem oraz przyjazną atmosferę w salonie.

Lokalizacja

Salon znajduje się w centrum Opola, w okolicy zróżnicowanej infrastruktury handlowej, restauracyjnej oraz parków. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej ułatwia dostęp do salonu zarówno mieszkańcom miasta, jak i jego okolic.

Kontakt

Można skontaktować się z salonem pod numerem telefonu 77 453 96 27, odwiedzić ich stronę internetową: aweg.pl, lub osobiście odwiedzić salon jubilerski na adresie Krakowska 4/6, 45-018 Opole, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.