Grudziądz - Salon Jubilerski

Apart Grudziądz, Chełmińska 4

Informacje o firmie:

 • Telefon: 56 643 11 53
 • Strona internetowa: https://www.apart.pl/
 • Adres: Chełmińska 4, 86-300 Grudziądz, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

W sobotę 17.12.2022 r. czyli w okresie przedświątecznym postanowiłam odwiedzić salon Apart.Niestety od momentu przekroczenia progu salonu na słowa powitania Dzień Dobry niestety nie usłyszałam odpowiedzi ze strony pracującej tam obsługi. Bardzo nie miła i nie życzliwa obsługa.. Panie są zainteresowane głównie sobą i swoim wyglądem a nie klientem. Zero zainteresowania..po spedzeniu tam około 8 min.nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał czy może w czymś pomóc.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!
Salon w Galerii Alfa- bardzo miła obsługa, od razu udało się rozwiązać problem wymiany towaru. Niestety nie mogę powiedzieć tego samego o drugim salonie.
Duży wybór, wspaniała obsługa. Polecam.
Pierścionek zaręczynowy. Panowie, nie polecam zakupu pierścionka zaręczynowego w Apart. Diament wypadł 3 miesiące po minięciu dwuletniej gwarancji. Naprawa wyceniona na prawię połowę wartości pierścionka. W ocenie złotniczej uszkodzenie przez owal. Nie rozumiem tego, ponieważ biżuteria dopasowuje się do kształtu palca. Niska trwałość, ceny wysokie i jakość bardzo słaba. Na plus tylko wygląd. Pomyliłem się co do marki Apart i stanowczo odradzam zakupu pierścionka
Super miła i pomocna obsługa ,polecam salon zawsze wychodzę zadowolona z zakupów.

Jak dojechać?

Apart Grudziądz, Chełmińska 4

Wygląda na to, że dostałeś te dane w formie kodu HTML. Dla ułatwienia, poniżej znajdziesz proponowany opis strony internetowej w HTML-u oparty na podanych danych:

Informacje ogólne:

Informacje o firmie:

Salon jubilerski Apart zlokalizowany przy Chełmińskiej 4 w Grudziądzu zachęca swoich klientów do odkrywania bogatego asortymentu biżuterii. Wysoka jakość obsługi oraz duży wybór to cechy charakterystyczne tego miejsca. Lokalizacja salonu sprawia, że jest on łatwo dostępny dla klientów z całego miasta.

Telefon: 56 643 11 53
Strona internetowa: https://www.apart.pl/
Adres: Chełmińska 4, 86-300 Grudziądz, Polska

Podsumowanie opinii:

Najnowsze opinie o firmie:

Odwiedzający salon Apart dzielą się różnymi opiniami. Jednakowoż, większość klientów podkreśla miłą oraz pomocną obsługę, podczas gdy niektórzy zwracają uwagę na niedociągnięcia. Warto zatem osobiste doświadczenie, zanim podejmie się decyzję o odwiedzeniu salonu.

Lokalizacja:

Jak dojechać?

Salon Apart zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta Grudziądz, w sąsiedztwie sklepów, restauracji oraz innych punktów handlowo-usługowych. Dogodny dostęp komunikacyjny oraz łatwość parkowania sprawiają, że miejsce to jest wygodne dla potencjalnych klientów.

Kontakt:

Kontakt:

Chcesz poznać więcej o biżuterii dostępnej w salonie Apart? Skontaktuj się telefonicznie pod numerem: 56 643 11 53. Możesz też odwiedzić oficjalną stronę internetową: www.apart.pl lub złożyć osobistą wizytę przy Chełmińskiej 4 w Grudziądzu, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.