Konin - Salon Jubilerski

Ador – Jubiler Konin Konin, Dworcowa 4

Informacje o firmie:

 • Strona internetowa: https://ad-or.pl/
 • Adres: Dworcowa 4, 62-510 Konin, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–18:00
  • wtorek: 10:00–18:00
  • środa: 10:00–18:00
  • czwartek: 10:00–18:00
  • piątek: 10:00–18:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Około dwóch miesięcy temu zleciłam w Salonie wykonanie obrączki dla Mamy – z materiału własnego (obrączek ślubnych rodziców). Z opinią czekałam dość długo, ponieważ Mamy nie było w kraju, a to jej ocena liczyła się przede wszystkim Efekt przerósł nasze oczekiwania Obsługa na najwyższym poziome , doradztwo, czas wykonania usługi, jakość , przemiła atmosfera – wielkie , każdy z personelu po części przyczynił się do stworzenia pamiątki, która ma niezwykłą wartość sentymentalną – Mama przeszczęśliwa! ❤️ Dziękuje bardzo raz jeszcze! Polecam w 100% Bez wątpienia to najlepszy Salon jubilerski w Koninie ⭐️
Obrączki wykonane terminowo.Wszystko zgodnie z ustaleniami,estetyczny grawer, ładnie zapakowane. Nie bez znaczenia jest dwuletnia gwarancja i możliwość zmiany rozmiaru/czyszczenia. Dodatkowy plus za miłą obsługę i dobry kontakt. Polecamy
Bardzo dużo słyszałam pozytywnych opinii o salonie ADOR, aż musiałam się sama przekonać… Nie zawiodłam się! Pełen profesjonalizm! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania naszych obrączek – są cudowne ! Dziękujemy za wsparcie oraz za bardzo miłą i sprawną obsługę!
Bardzo miła obsługa, fachowa pomoc przy wyborze obrączek. Obrączki ślubne są doskonale wykonane, są dokładnie takie, jakie chcieliśmy z narzeczoną. Krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia to kolejny atut. Polecam i przy okazji dziękuję oraz pozdrawiam Panie z salonu
Gorąco polecam ! Obsługa jest przemiła , jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi jak i z obrączek ❤️

Jak dojechać?

Ador - Jubiler Konin Konin, Dworcowa 4

„`html

Informacje o firmie:

Salon jubilerski ADOR oferuje wysokiej jakości usługi jubilerskie. Znajdziesz tutaj różnorodne wyroby jubilerskie, w tym obrączki ślubne, pierścionki zaręczynowe, naszyjniki, bransoletki, zegarki oraz wiele innych. Obsługa klienta jest profesjonalna i pomocna, a atmosfera w salonie jest przyjazna i serdeczna. Salon znajduje się przy ulicy Dworcowej 4 w Koninie.

Podsumowanie opinii:

Klienci wyrażają nadzwyczajne zadowolenie z usług salonu ADOR. W swoich opiniach podkreślają doskonałą jakość wyrobów jubilerskich, terminowe wykonanie zamówień, profesjonalną i serdeczną obsługę oraz przyjazną atmosferę. Dla wielu klientów odwiedzających salon ADOR, ich doświadczenia przekroczyły oczekiwania, co potwierdza doskonałą reputację i pozycję salonu na rynku jubilerskim.

Lokalizacja:

Salon jubilerski ADOR mieści się przy ulicy Dworcowej 4 w Koninie. Okolica w pobliżu salonu jest pełna uroku i oferuje dogodne połączenia komunikacyjne. Jest to idealne miejsce na zakupy jubilerskie oraz na zapoznanie się z nowymi trendami i projektami w świecie biżuterii.

Kontakt:

Jeśli chcesz skontaktować się z Salonem jubilerskim ADOR, zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej https://ad-or.pl/ lub do osobistego odwiedzenia salonu przy ulicy Dworcowej 4, 62-510 Konin, Polska.

„`

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.