Katowice - Salon Jubilerski

ACLARI Diamonds – Pierścionki Zaręczynowe Katowice, Uniwersytecka 13

Informacje o firmie:

 • Telefon: 577 708 701
 • Strona internetowa: https://aclari.pl/pierscionki-zareczyny
 • Adres: Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, Polska
 • Godziny otwarcia:
  • poniedziałek: 10:00–19:00
  • wtorek: 10:00–19:00
  • środa: 10:00–19:00
  • czwartek: 10:00–19:00
  • piątek: 10:00–19:00
  • sobota: 10:00–15:00
  • niedziela: Zamknięte

 • Kategoria: Salon Jubilerski
 • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Panie które tam pracują prze miłe , ale jeżeli chodzi o biżuterię to dramat a zwłaszcza reklamacja oddałam pierścionek do zmniejszenia , jakość wykonania to pożal się b…. To raz , a dwa pierścionek pękł po kilku miesiącach w miejscu cięcia , ponieważ został nie dokładnie zrobiony , po wysłaniu do reklamacji został ponownie naprawiony , nie informują klienta co dzieje się z materiałem który pozostał po zmniejszeniu , niby wtapiają go w pierścionek w celu wzmocnienia ale to nie prawda , kolejnym razem wysłali pierścionek źle naprawiony oczywiście nie dokładnie ! Mało tego o 2 lub i 3 rozmiary mniejszy , po czym zgłosiłam odrazu ten fakt , przesłałam pierścionek znów do reklamacji , jak już zaznaczyłam pani która obsługiwała w danym dniu żądam wymiany pierścionka na nowy który będzie posiadał certyfikat zgodności z tym który został zakupiony przez narzeczonego .
Niestety nie polecam. Otrzymałam pierścionek zaręczynowy niecałe dwa lata, był on powiększany i po prostu pękł przy czym wyleciał diament. Nie do naprawy. Reklamacja pomimo gwarancji nieuznana, choć pierścionek był użytkowany w normalny sposób. Jestem mega zawiedziona podejściem do klienta, ponieważ jedyne rozwiązanie to 15% na zakup nowego pierścionka- śmiech na sali- tylko po to, żeby znów za dwa lata kupić nowy pierścionek.
Polecam ten bardzo kameralny salon, w którym na spokojnie można dokonać wyboru pierścionka. Pracują tam bardzo miłe panie, które z ciepliwością i uciechem potrafią doradzić nawet najbardziej niezdecydowanemu klientowi, takimu jak ja! Parterka jest bardzo zadowolona z pierścionka, a to jest najważniejsze.
Byłem zadowolony z pierścionka zaręczynowego dla mojej narzeczonej przez jedenaście miesięcy. Wydawał się piękny, wyjątkowy i przede wszystkim porządny. Niestety sytuacja uległa diametralnej zmianie. Pewnego dnia narzeczona otwierała klamkę do drzwi o przekroju kwadratu i pierścionek od tego zdarzenia został delikatnie zniekształcony na złotej obręczy. Pokazało się wcięcie na złotej obręczy… Natychmiast zgłosiliśmy się do salonu Aclari, żeby zgłosić reklamacje i prosić o wymianę pierścionka. Werdykt: uszkodzenie mechaniczne – reklamacja nieuznana. Aclari nie chce zrobić nic z tą sprawą, mimo ze na pierścionek obowiązuje gwarancja! Drodzy klienci. Zapłaciłem za pierścionek 4 tysiące złotych bo nie chciałem „byle dziadostwa” a niestety je otrzymałem. Czy chcecie aby jeden z najważniejszych symboli Waszej miłości był tak kiepskiej jakości, a firma u której wydaliście ładną sumkę „olała temat”? Mam poważne wątpliwości do jakości złota (może próby?). Mimo ze złoto to metal miękki tnie powinien się odkształcać przy normalnych codziennych czynnościach. Boli przede wszystkim stosunek Aclari do sprawy, który lansuje się na markę premium, a nie potrafi stanąć na wysokości gdy jest to potrzebne. Nie popełniajcie takiego błędu jak ja, nie kupujcie pierścionków w firmie Aclari. Złoto jest wątpliwej jakości co rodzi konsekwencje jak w moim przypadku
Kupiłem pierścionek dla narzeczonej, jestem bardzo zadowolony obsługi w salonie. Cena bardzo atrakcyjna względem konkurencji… Polecam! P. S: Bardzo miła obsługa i dają dobre Krówki!

Jak dojechać?

ACLARI Diamonds - Pierścionki Zaręczynowe Katowice, Uniwersytecka 13

Informacje ogólne:

Firma ACLARI Diamonds to renomowany salon jubilerski, oferujący wysokiej jakości biżuterię, w tym ekskluzywne pierścionki zaręczynowe. Znajduje się przy Uniwersyteckiej 13 w Katowicach, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla klientów. Obsługa sklepu wyróżnia się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Ponadto, salon posiada bogatą ofertę biżuterii, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Podsumowanie opinii:

Mimo różnorodnych opinii klientów, możliwe jest stworzenie ogólnego obrazu działalności firmy ACLARI Diamonds. Klienci chwalą kameralny charakter salonu, miłą obsługę oraz atrakcyjne ceny. Jednak, wystąpiły również negatywne opinie dotyczące jakości biżuterii i obsługi reklamacji.

Lokalizacja:

Salon ACLARI Diamonds znajduje się przy Uniwersyteckiej 13 w Katowicach. Okolica ta jest znanym punktem handlowym, co pozwala klientom na skorzystanie z innych atrakcji w okolicy, takich jak sklepy, restauracje i kawiarnie.

Kontakt:

Aby skontaktować się z firmą, można skorzystać z numeru telefonu: 577 708 701. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: https://aclari.pl/pierscionki-zareczyny. Salon jubilerski ACLARI Diamonds mieści się przy Uniwersyteckiej 13, 40-007 Katowice, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.