Pruszków - Salon Jubilerski

A.Lange Albert Lange Pruszków, Graniczna 32B

Informacje o firmie:

  • Telefon: 502 133 988
  • Strona internetowa: https://alange.pl/
  • Adres: Graniczna 32B, 05-800 Pruszków, Polska
  • Godziny otwarcia: Nie podano
  • Kategoria: Salon Jubilerski
  • Wysokość cen: Nie podano

Najnowsze opinie o firmie:

Przepiękna biżuteria dla koneserów. Wyjątkowe i unikatowe egzemplarze starannie wyselekcjonowane przez właściciela są w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane gusta. Takich rzeczy nie znajdzie się w zwykłych sklepach, bo nie pochodzą z masowej produkcji. Prawdziwe jubilerskie perełki dla klientów oczekujących czegoś więcej. Fachowa i bardzo miła obsługa podnosi walory tego miejsca. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Kupiłem tu piękną biżuterię dla mojej żony. Ceny bardzo konkurencyjne. Dużo oryginalnych wyrobów ze złota i brylantów. Przemiły właściciel chętnie coś dyskretnie doradzi. Polecam.
Przepiękny wybór biżuterii antycznej. Wszystkie produkty są unikatowe- nie spotka się takich w sieciówkach. Polecam, chociaż sobie popatrzeć;) Kiedyś to robili biżuterię…
Przepiękna, nietuzinkowa biżuteria. Dostałam od męża pierścionek z brylatem od A.Lange, którego nie można dostać u innych jubilerów, bo jak mi powiedziedział – jedyny i wyjątkowy jak ja 🙂
Właściciel ten sam co Gold&Diamond Expert. Biżuteria dla żony absolutnie topowa w rozsądnej cenie. Często trafiam na białe kruki. Polecam.

Jak dojechać?

A.Lange Albert Lange Pruszków, Graniczna 32B

Informacje o firmie:

Firma Alange to wysokiej klasy salon jubilerski zlokalizowany przy Granicznej 32B, 05-800 Pruszków. Oferuje wyjątkową biżuterię, starannie wyselekcjonowaną i unikatową. Właściciel zadbał o szeroki i ekskluzywny asortyment, który zadowoli najbardziej wymagające gusta. Obsługa jest profesjonalna i przyjazna, a ceny konkurencyjne.

Podsumowanie opinii:

Klienci opisują Alange jako miejsce z niezwykłą oraz nietuzinkową biżuterią, oferujące fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Jubilerskie perełki dla koneserów, które można znaleźć tylko tutaj.

Lokalizacja:

Firma znajduje się w prestiżowej okolicy Pruszkowa. W pobliżu można znaleźć urokliwe miejsca do spacerów i relaksu, co sprawia, że wizyta w salonie staje się wyjątkowym doświadczeniem.

Kontakt:

Zapraszamy do kontaktu poprzez telefon: 502 133 988, odwiedzenie strony internetowej: https://alange.pl/ oraz osobiste odwiedziny pod adresem: Graniczna 32B, 05-800 Pruszków, Polska.

The featured image was randomly selected. It is an unlikely coincidence if it is related to the post.